Úvod
Eventy
Svatby
Galerie
Kontakt
Nechejte starosti na nás a užijte si svůj důležitý den od M&M
Svatby

Svatebních míst je u nás i v zahraničí mnoho. Každá z nás má ale představu o svém dokonalém dni úplně jinou. A to je v pořádku!

Nápady každé z nás mohou inspirovat dál kohokoliv jiného. Už při prvních myšlenkách na svatbu, se na nás můžete obrátit, připravíme Vám svatební oznámení, kartičky ke svatebnímu stolu/svatební párty. Jsme připraveny splnit Vám každičké přání a také pomoci uspořádat den plný lásky, zábavy a slziček štěstí na který nikdy nezapomenete. Budete se k němu rády, se svým manželem vracet prostřednictvím fotek a videí.

Nemusíte se ničeho obávat, vše co si budete přát si nejprve sepíšeme, probereme, co se Vám líbí, nelíbí, co bychom neměli opomenout, abychom předešli nějakému problému. Potom si to ukážeme, přesně tak, jak to bude na svatebním místě, pro představu a klid v duši. Rády Vám poradíme s výběrem svatebního místa, zařídíme obřad včetně oddávajícího, harmonogram dne, přesně tak, aby šlo vše jako po másle.

Koordinace svatebního dne, je štastnou volbou, kterou si dovolíte užít svůj svatební den naplno, bez nějakých rušivých elementů. Ty odbavíme za Vás.

Protože víme jak náročné a nervově vypjaté předsvatební dny jsou, nabízíme Vám oporu a jistotu. Budeme za Vámi stát jako pevný opěrný bod.

Pokud chcete prožít svůj šťastný den, pojďte do toho s M&M!

M&M Event Agentura s.r.o. © 2024